14 Şubat Sevgililer Günü Kredisi 2019 yılında verilecek mi? Bu özel güne dair kredi kampanyası ile nakit ihtiyacınızı gidermiş olacak ve anı defterinize güzel bir gün yazmış olacaksınız. Unutulmaz bir sevgililer günü yaşamak için parayı problem edenler için 14 şubat sevgililer günü özel kredisi kullanılabilir ve tek bir günü eşsiz kılarak uzun vadede geri ödemesi yapılabilir.

14 Şubat Kredisi Veren Bankalar 2019

14 Şubat sevgililer için en özel gündür. Evlilerin dahi kutladığı bu özel günde ne yapacağınızı düşündünüz mü? Şimdiden planları yaparken maddi anlamda zorlanacağınızı düşünüyorsanız banka kredilerine yönelmeyi tercih edebilirsiniz. Hayallerinizdeki gibi bir 14 Şubat geçirmek niyetindeyseniz kredi veren bankaları inceleyebilir ve ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hangi bankalara 14 Şubat Sevgililer Günü Kredisi başvurusu yapabileceğinizi hemen öğrenerek işlemlere başlayabilirsiniz. İş Bankası, Denizbank, TEB ve ING Bank 14 Şubat için size yardımcı olabilecek ihtiyaç kredileri içermektedir.

TEB İhtiyaç Kredisi %1.99 faiz oranı ile sunulmaktadır. Sevgililer Gününe özel 14 şubat 2019 kredisi almak için cepteTEB ya da TEB internet aracılığı ile kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Denizbank ise %2.80 faiz oranından başlayan rakamlar ile ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Dilerseniz %2.80 ile %2.95 faiz oranı ödeyerek 14 şubat sevgililer gününe özel kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Böylelikle Deniz’de sevgililer gününe özel planınız için paranız hazırlanmış olur. Örnek olarak çekilebilecek ihtiyaç kredileri ve geri ödeme detayları tabloda belirtildiği gibidir, inceleyerek kredi kullanıp kullanmak istemediğinize karar verebilirsiniz.