ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Bilgileri 

Kredi kampanyamız 3-36 ay vadeler arasında geçerli olup dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.
Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %1,99 başlar, müşterilerin ödeme olanaklarına göre değişiklik gösterir.
İNG Bank müşterisi değilseniz kredinizin onaylanmasının ardından, şubeye gitmeden evraklarınızı kurye aracılığı ile tamamlayıp kredinizi kullanabilirsiniz.

36 ay vadeli 15.000 TL kredi için;
 aylık faiz oranı %1.99, yıllık faiz oranı %23.88, kredi tahsis ücreti 75 TL, aylık taksit oranı 625,78 TL, Sigorta masrafı 550.13 TL, aylık toplam maliyet oranı %2.4218, yıllık toplam maliyet oranı ise % 33.2622

Vade ve kredi tutarı için tüm vergiler ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Aylık Toplam Maliyet oranı ve Yıllık Maliyet oranına sigorta ücreti dahil edilmemiştir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 banka sigorta muamele vergisi (BSMV) alınmaktadır. 

ING Bank 36 Ay Vadeli Kredi

Farklı kredi tipleri arasından en uygun seçeneği ve mevcut kampanyaları görmeniz açısından önemlidir. Ev almak istiyorsanız konut kredisi seçenekleri ve kampanyalarından, araç almayı düşünüyorsanız taşıt kredisi seçenekleri ve kampanyalarından en uygun olanını seçebilirsiniz.

Kredi notuna ve kurum politikalarına göre kredi limiti 

Kredi kartı kullanıcısıysanız ya da daha önce kredi kullandıysanız, Kredi Kayıt Bürosu’nda (KKB) kredi notunuz oluşmuştur. Ödeme alışkanlığınız, kredi kullanım yoğunluğunuz gibi faktörler, kredi notunuzu etkiler.
Bankalar kredi talebinizi kredi notunuza ve kurum politikalarına göre kabul eder ve kredi limitiniz de bu kriterlere göre belirlenir.

Kredi notunuz  

Findeks’ten KKB kredi notunuzu küçük bir ücret karşılığında öğrenebilir, kredi başvurusunda bulunmadan önce skorunuzu bilerek kredi alıp alamayacağınızı tahmin edebilirsiniz.

Düzenli ödemenin önemi

Gecikmiş ödemeler kredi notunuzun düşmesine neden olabilir. Ödeme planınızı doğru yapmanız, düzenli ödemeler ve kredi skorunuz açısından önemlidir.

Vade farkının faize etkisi

Kredi ödeme planınızı oluştururken, vade önemli bir unsurdur. Vade uzadıkça aylık ödeyeceğiniz tutar azalabilir, ancak ödeyeceğiniz faiz miktarında artış olur. Kredi başvurularınızdan önce, kredi hesaplama araçlarını kullanarak size en uygun kredi tutarını ve vadeyi belirleyebilirsiniz.