Nakit para ihtiyacının gittikçe arttığı bu kötü ekonomik dönemde ülkemizde faaliyet gösteren bazı bankalar ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak için ertelemeli kredi ürünlerini hizmete sundu. 3 ay ertelemeli kredi olarak sunulan bu kredi fırsatı son dönemlerde milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu kapsamda bankadan çekmiş olduğunuz krediyi bankanın şartlarına bazı şartlarına göre 3 ay sonrasında ödemeye başlıyorsunuz. Ertelemeli kredi ürünleri bireysel bankacılık, KOBİ bankacılığı ve ticari bankacılık müşterilerinin tümünü kapsamaktadır.

Her kredi türünde olduğu gibi kredi sicil puanınıza göre onaylanan bu kredi ürününde birçok avantaj olduğu gibi bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere 3 ay ertelemeli kredi hakkında tüm detayları en anlaşılabilir ve doğal bir şekilde aktaracak; 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar ve kampanyalarını detaylı bir şekilde sizlere sunacağız. Şimdi genel hatları ile listeye göz atalım. İşte 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar listesi;

Banka Adı Kredinin Türü Vade Üst Limiti Toplam Taksit Erteleme Süresi Aylık Faiz Oranı
VakıfBank KOBİ Kredi 36 Ay 4 Ay %1,90
TEB İhtiyaç Kredisi 48 Ay 3 Ay %1,33
Halkbank Konut Kredisi 120 Ay 3 Ay %0,88 – %1,15
Akbank İhtiyaç Kredisi 45 Ay 3 Ay %1,30
QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi 45 Ay 3 Ay %1,29 – %1,76
ING Bank İhtiyaç Kredisi 36 Ay 3 Ay %1,39 – %1,69

VakıfBank 4 Ay Ertelemeli KOBİ Kredisi: Esnafa Halden Anlayan Kredi

VakıfBank, KOBİ bankacılık kategorisinde hizmet alan müşterilerine ‘Esnafa Halden Anlayan Kredi’ isminde ürünü ile 50.000 TL’ye varan kredi tutarını 4 aya kadar taksit ertelemeli ödeme planlı kredi avantajı sunuyor. Çekmiş olduğunuz krediyi ayda %1,90 faiz ve 36 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. KOBİ’ler için kaçırılmaz bir fırsat olan bu kredi hakkında detaylı bilgi almak ve kredi başvurusunda bulunmak için size en yakın VakıfBank şubelerine gidebilir; size özel tanımlanan VakıfBank KOBİ destek temsilcisinden bilgi alabilir, kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak da ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvurunuz en geç 7 gün içerisinde sonuçlanarak tarafınıza bilgi verilecektir.

VakıfBank 4 Ay Ertelemeli KOBİ Kredisine Nasıl Başvurulur?

VakıfBank’ın 4 ay ertelemeli olarak sunmuş olduğu KOBİ kredisine başvurmak için size en yakın VakıfBank şubesine gidebilir veya aşağıda bulunan ön başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz en geç 1 hafta içerisinde sonuçlanıp tarafınıza bildirilecektir.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi: Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası yani TEB tarafından düzenlenen kampanyaya göre günde 10 TL taksit avantajı ile 10.000 TL kredi çekebilir, çektiğiniz tarihten 3 ay sonra taksit ödemelerine başlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında çekmiş olduğunuz kredinin aylık faiz oranı %1,33 olarak belirlenmiştir. Günde 10 TL’ye İhtiyaç Kredisi adı altında olan bu kredi ürününün üst limiti 10.000 TL ve üst vade süresi 48 aydır.

TEB Günde 10 TL’ye 3 Ay Ertelemeli Krediye Nasıl Başvurulur?

Kampanya kapsamında sunulan bu kredi türüne katılmak için birçok başvuru kanalı bulunmaktadır. Size en yakın TEB şubelerinden, TEB müşteri hizmetlerinden ve CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasından başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuru en geç 3 iş günü içerisinde incelenerek tarafınıza olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlanacaktır. TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinin şartları ise her kredide olduğu gibi kredi sicil puanınızdır.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Konut Kredisi: Hesaplı Evim

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine ve müşteri kolaylıklarına dayanan politikaları ile hareket eden Halkbank, Hesaplı Evim isimli konut kredisi ürünü ile sizlere en uygun ödeme planı ve faizlerle ev sahibi olmanızı sağlıyor. Kampanya kapsamında çekeceğiniz kredinin aylık ödeme tutarını sizler belirleyebiliyor veya eşit taksitlere böldürüp ödeyebiliyorsunuz. Dilerseniz çekmiş olduğunuz kredinin taksit ödemelerini 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz.

Toplamda üst limiti 50.000 TL olan Hesaplı Evim kredi ürününe 36 aya varan vade fırsatı ve aylık %0,95 faiz oranı ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca vade süresini 120 aya kadar çıkarabilir, vade süresince aylık %1,03 oranla çekmiş olduğunuz krediyi geri ödeyebilirsiniz. Oldukça değişken ve müşteri isteklerine göre seçenekleri artan bir kredi olan Hesaplı Evim kredisinin yanında ihtiyaç kredisi de çekebilirsiniz.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Hesaplı Evim Konut Kredisine Nasıl Başvurulur?

Hesaplı Evim isimli konut kredisine başvuru yapmak için Halkbank’ın resmi sitesinden ve size en yakın Halkbank şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz kapsamında sizlerden gelir belgesi gibi bazı belgeler istenebilmektedir. Ayrıca Halkbank Hesaplı Evim konut kredisinin şartları ise tamamen kredi sicil notunuza dayanmaktadır.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Üst üste 7 senedir Türkiye’nin en değerli bankası seçilen Akbank, yine müşterilerine yönelik yapmış olduğu kampanya ile adını duyurmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında ayda %1,30’dan başlayan faizlerle 45 ay vade fırsatıyla üst limitsiz olarak ihtiyaç kredinizi çekebilir, çekmiş olduğunuz kredinin taksitlerini ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Eğer sizlerde 3 ay ertelemeli olarak Akbank’tan ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız size en yakın Akbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında sizlerden geçerli bir gelir belgesi istenmektedir. Ayrıca Akbank 3 ay ertelemeli kredi şartı olarak kredi notunuzu baz almaktadır. Çekeceğiniz kredi miktarı ve vade süresi kredi notunuza göre belirlenmektedir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Kredi Finansçıdan, mottosu ile bankacılık operasyonlarına hızla devam eden QNB Finansbank, müşterilerinin karşısına her zaman olduğu gibi avantajlı kredi seçenekleri ile çıkıyor. Kampanya kapsamında üst limit olmaksızın %1,30’dan başlayan oran ve 45 aya varan vade süresi ile kredinizi çekebilirsiniz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Faiz Hesaplama

Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Taksit Sayısı Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Sigorta Prim Tutarı* Yıllık Toplam Maliyet
10.000 TL %1,34 36 380 TL 52,5 TL 254,26 TL %21,4358
10.000 TL %1,71 36 411 TL 52,5 TL 258,36 TL %27,9107
10.000 TL %1,88 36 426 TL 52,5 TL 260,21 TL %30,9753
10.000 TL %1,30 45 320 TL 52,5 TL 327,55 TL %20,6932
10.000 TL %1,67 45 352 TL 52,5 TL 335,20 TL %27,1291
10.000 TL %1,84 45 368 TL 52,5 TL 338,64 TL %30,1810

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Kampanya kapsamında 3 ay ertelemeli kredi çekmek için başvuru yapabileceğiniz birçok başvuru seçeneği bulunmaktadır. Hemen T.C. kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak gönderirseniz ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra eğer olumlu sonuçlanırsa QNB Finansbank müşteri temsilcisi tarafından aranıp şubeye çağırılacaksınız. Eğer SMS yolu ile başvuru yapmak istemiyorsanız QNB Finansbank şubelerinden ve internet bankacılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ve fırsatlar ile adını sıklıkla duyuran ING Bank, müşterilerine 3 ay taksit ertelemeli olarak sunduğu kredi avantajlı ile konuşulmaya başlandı. Kampanya kapsamında en az 3.000 TL ve en fazla 100.000 TL olmak üzere ayda %1,39’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade süresi ile ihtiyaç kredinizi çekebilir; 3 ay ertelemeli olarak taksit ödemelerine başlayabilirsiniz.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

ING Bank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurmak için size en yakın ING Bank şubelerine gidebilir, internet bankacılığından başvuru yapabilir veya telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank taksit ertelemeli ihtiyaç kredisinin şartı ise tabii ki kredi sicil puanınızdır. Yani kredi notunuz ne kadar kredi çekebilmenize izin veriyorsa bu tutar dahilinde kredi ürününden faydalanabilirsiniz. Başvuru esnasında sizlerden istenecek belgeler ise; nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir.

2019 yılında sunulan ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar listesi sürekli olarak bu sayfa üzerinden güncellenecektir. Yukarıda bulunan ürünler hakkında tüm soru ve sorunlarınızı yorum bölümünden bizlere bildirebilir, uzmanlarımızdan en doğru yanıtı alabilirsiniz.