Akbank kredi faiz oranları 2019 yılı için güncel verileri paylaşırken Şubat ayı başlangıcı olarak güncel faiz oranlarından faydalanılıyor. Bu sayede kredi kullanmak isteyen kullanıcılar Akbank üzerinden işlem yapacaklarında hangi kredi paketinde % kaç faiz ile geri ödeme sağlanacağını hesaplamış oluyorlar. Akbank kredi faizleri 2019 yılında geçen yıl verilerine göre düşüşe giden bankalar arasında yerini almaktadır. Bireysel ihtiyaçlar, Taşıt kredileri ve Konut kredileri türünde faiz oranlarında düşüş politikası izlenmiştir.

Akbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

Akbank taşıt kredisi için 2.el ve 0 km araçlar için 2 ayrı paket oluşturuyor. 2019 yılında da gerek 0 km araçlar için gerek de 2. el alınacak araçlarda taşıt kredisi verilmeye devam ediliyor. Taşıt kredisi faiz oranları 2019 hesaplaması yapılırken 0 km için %2.47 faiz oranı geçerli oluyor. 2. el araçlarda kullanılacak kredilerde geçerli olan faiz oranı ise %2.49 faiz oranı işlenmeye devam ediyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Acil nakit problemlerini çözmek için bireysel ihtiyaç kredisi paketine 2 farklı şekilde başvuru yapılabiliyor. Akbank bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları “Sigortalı” ve “Sigortasız” olarak alınacak kredi türüne göre değişiklik gösteriyor. Sigortalı bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 verileri %2.51 olarak işlem görürken Sigortasız ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler geri ödeme yaparlarken %2.61 faiz oranı ile geri ödeme faizi ödüyorlar. Akbank bireysel ihtiyaç kredilerinde 36 aya varan vade seçenekleri uygulanmaya devam ediliyor.

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Akbank konut kredisi paketleri kendi evini almak isteyenler için fazlası ile uygun seçenekler ile verilmeye devam edilmektedir. Akbank konut kredisi faiz oranları 2019 güncel verileri %2.05 oranına kadar düşüş göstermiştir. %3 faiz oranlarına yaklaşan konut kredisi paketlerinde artık %2 bandında faiz uygulanmaktadır. Akbank konut kredisi faizleri 2019 %2.05 olarak işlem görmektedir. Kredi çekmek isteyen vatandaşlar 120 aya kadar vade seçeneklerinden ve 300.000 TL’ye kadar kredi üst limitinden faydalanabilmektedirler.