Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Akbank kredi kartlarından herhangi birini kullanıyor ve ödemelerinizi gecikmeli şekli ile ödüyorsanız kredi notunuzu olumsuz etkilememek adına kart borcunuzu yapılandırma yoluna giderek ödeyebilirsiniz. Kredi kartı borcunu yapılandırmak ve kolay ödeme seçenekleri ile sicilinizi bozmamak sizin elinizdedir. Çeşitli taksit imkanlarından faydalanın ve kredi kartı borcunuzu yapılandırarak ödemesini yapın. Akbank kredi kartı borç yapılandırma işlemlerini gerçekleştirmek için gecikmeli dönemi beklemenize gerek yoktur.

Akbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı borcunu yapılandırmak için gecikmeli döneme girmenize gerek yok. Harcamanızı yapıp, limitinizi doldurduktan hemen sonra taksitlendirme talep edebilirsiniz. 6 – 9 – 12 ay gibi uzun vadeli geri ödeme seçeneklerinden uygun fiyat farklı ile yararlanabilirsiniz. Yapılandırma işlemleri için 444 25 25 numaralı müşteri temsilciniz ile görüşmeniz gerekmektedir.

Akbank Kredi Kartı Borcundan İcra Gelir mi?

Yapılandırma yapılan kredi kartları borcu için icra ve yasal takip işlemlerine gerek görülmez. Kredi kartınızı 2 dönem ödemedikten sonra yapılandırma başlatıp 3 dönem daha ödememeniz durumunda yasal takip işlemi başlamaktadır.

Akbank Kredi Kartı Borcu Nasıl Yapılandırılır?

Akbank kredi kartı borcunuzun yapılandırılması için bir yöntem daha vardır. Ekstreniz kesilip, son ödeme tarihi geldiğinde müşteri temsilciniz ve borç birimi olan birim tarafından telefon alırsınız. Borcunuzun ödenmediğine dair bilgi veren bu telefonu yanıtladığınızda yapılandırma istediğinizi belirtebilirsiniz.