Bireysel Kredi Faizleri

Bireysel kredi kullanımlarında faiz oranlarının 2018 endeksli olarak değerlendirilebilmesi için hangi bankadan ve hangi kredi paketinden yararlanıldığı da bilinmelidir. Bireysel ihtiyaçlar için çekilecek krediler genel olarak en az 2.000 TL ile başlar. Başlıca ihtiyaçlar ve acil nakit lazım olması durumlarında bireysel kredilerden faydalanabilirsiniz. Faizler ise en az tutarlar kullanılan kredilerde çok fazla değildir. Tüm bankalar için geçerli bir yorumdur. Bireysel kredinin miktarı artmaya başladığında ve ödeme vadesi uzatıldığında faiz oranlarının da artış gösterdiği görülür.

Bireysel Kredi Faiz Oranları 2018 Güncel

Ekim ayını geride bırakıp Kasım 2018’e doğru giderken güncel bireysel kredi faiz oranları tüm bankalara özel alt başlıklar ile yerini almaktadır. Bu kredi faiz oranları 2018 güncel krediler ve faiz oranlarından esinlenilerek hazırlanmıştır. Bireysel kredi veren bankalar üzerinde özel çalışmalar sonucunda elde edilmiş olan faiz oranlarıdır. Ziraat, İş Bankası, Denizbank, Akbank, Vakıfbank gibi bankalar başta olmak üzere bankaların çoğu bireysel krediler vermeye devam etmektedir.

En Uygun Bireysel Kredi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

CepteTEB: 3 dakika içinde sonuca ulaştırılan bireysel kredinize TEB üzerinden başvurabilirsiniz. 30.000 TL’ye kadar bireysel kredi vermekte ve 36 aya kadar geri ödeme seçeneği sunmaktadır. Kredi Tahsis Ücreti alınmamaktadır. Şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz. %2.79 faiz oranı ile 30.000 TL’ye kadar olan bireysel ihtiyaçlarınız için CepteTEB kredisine başvurabilirsiniz. Başvurular internet sayfasından – SMS yolu ile sürdürülmektedir.

ING Bank: Banka çeşitli bireysel krediler ile hizmetini sürdürmektedir. e-Kredi ve Mini Kredi paketleri bireysel kredi türleri içinde yer almıştır. e-Kredi 5.000 TL ve üzerindeki bireysel kredi başvuruları için hazırlanmış olan pakettir. e-kredi ING Bank bireysel krediye başvurmak isteyenler %2.49 faiz oranı ile karşılaşırlar. 5.000 TL altında bireysel ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler ise Mini Krediye başvurabilir. 5.000 TL altı bireysel kredi faiz oranları ise %3.14 olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank: 48 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Bireysel kredi faiz oranları ve sunduğu kredi miktarı ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ödeme kolaylığı sağlaması da en büyük etkendir. Vakıfbank bireysel kredi için Sonbahar kredisi paketini sunmaktadır. Faiz oranı ise %2.70 oranındadır.