En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Bankalardan kredi kartı almak isteyen tüketiciler daha çok en kolay kredi kartı veren bankalar tercihinde bulunuyorlar. En kolay kredi kartı veren bankalar, daha seri ve ek ücretsiz olarak kredi kartı teslimatı gerçekleştirdiğinden tüketiciler tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Denizbank Bonus Kredi Kartı

2019 yılında en kolay kredi kartı veren bankalar 2019 listesinin ilk sırasında Denizbank Bonus kredi kartı yer alıyor. Çok sayıda türü bulunan Denizbank Bonus kredi kartına sahip olabilmek için banka kredi puanınızın normal düzeyde olması gerekiyor. Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu ilk kez yapılması durumunda, ilk olarak Denizbank müşterisi olunması gerekiyor ve bu aşamadan itibaren Denizbank şubesinden, Denizbank internet şubesinden, Denizbank ATM cihazlarından, 444 0 800 Denizbank müşteri hizmetleri servisinden ve SMS ile KKart yazıldıktan sonra boşluk bırakılarak T.C. kimlik NO yazılarak 3280’e kısa mesaj yöntemi üzerinden Bonus kredi kartı başvurusu yapılabiliyor.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank müşterisi olunması halinde, banka şubesinden veya internet bankacılığı üzerinden Akbank Axess kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebiliyor. Anında onaylı kredi kartı başvurusu da gerçekleştirilerek anında sonuç öğrenilebiliyor. En çok tercih edilen ve en kolay kredi kartı veren bankalar 2019 listesinde yer alan Akbank Axess kredi kartı ile gerçekleştirilen alışverişler üzerinden de ayrıca chip para elde edilebiliyor ve kazanılan chip paralar toplandıktan sonra harcama yapılabiliyor.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

QNB Finansbank Kredi Kartı

QNB Finansbank müşterisi olunması halinde, banka şubesinden veya internet şubesinden kolayca başvuru yapılarak kredi kartı sahibi olunabiliyor. QNB Finansbank kredi kartı sayesinde Card Finans özelliğine sahip olan kredi kartına sahip olunabiliyor.

QNB Finansbank’ın, çok çeşitli Card Finans kredi kartları türleri arasında tercih yapabilirsiniz. ONB Finansbank kredi kartına SMS uygulaması üzerinden seri bir biçimde başvuru yapılmak istendiğinde mobil cihazdan kısa mesaj kısmından T.C. kimlik NO yazılarak 2273’e gönderilmesi yeterlidir.

Avantajların bir arada sunulduğu en kolay kredi kartı veren bankalar, kredi kartınızın günlük limitleri hakkında da ön bilgiler almak için bankanızın müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçebilirsiniz.