Ertelemeli Bayram Kredisi

Günümüzde krediye ihtiyaç duymayan kişi sayısı oldukça azdır. Artan ihtiyaçlar maaşların düşüklüğü karşısında çoğu insan ay sonunu getirememektedir. İhtiyaç kredileri bu gibi zamanlarda imdadımıza yetişmektedir.

Birçok özel günlerde belirli kampanyalar düzenlenmekte olup, yaklaşan bayram öncesi çok sayıda kişi maaş alacak olmasına rağmen uzun olan bu bayram tatiline yeterli gelmemekte ve yeni arayışlara girmektedirler. Ertelemeli bayram kredisi de tam da bu zamanda çok doğru bir seçenek olabilmektedir.

Ertelemeli Bayram Kredisi Nedir?

Birçok bankanın bayramın yaklaşması nedeniyle müşterilerine sunduğu bir pakettir. Bu kredide ödemenizi hemen takip eden ay içerisinde değil, üç ay sonra başlarsınız.

Ertelemeli Bayram Kredisinde Vade Sınırı Var mıdır?

Şu an tüm bankalarda ihtiyaç kredisi vade oranı 60 aydır. Bu her banka için sabittir. Ancak bazı bankalar kampanya kredileri için vade sınırı yapabilmektedirler. Ertelemeli bayram kredisi her bankanın farklı uygulaması ile karşımıza çıkmaktadır. Bazı bankalar faiz oranını düşük tutup vade sınırı koymakta, bazıları mevcut faizi koruyup vadeyi uzatmaktadır. Bu yüzden size en uygun ertelemeli bayram kredisi paketi bulabilmeniz için bankaların internet sitelerinden destek alabilirsiniz.

Ertelemeli Bayram Kredisi

Ertelemeli Bayram Kredisinde Herhangi Bir Masraf Alınıyor mu?

Birçok kredide artık dosya masrafı alınmamaktadır. Bunun yerine çok cüzi miktarlarda kredi açılış ücreti alınabilmektedir. Bu da bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Konu hakkında en doğru bilgiyi ilgili banka şubelerinden ya da bankaların internet sitelerinden alabilirsiniz.

Bayram Kredisi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Ertelemeli bayram kredisi alırken mümkünse vadeyi çok uzun tutmamaya çalışın. Bu sayede toplamda ödediğiniz faiz bakiyesi daha az olacaktır. Bazı bankaların hiç faizsiz vade ve tutar sınırı koyarak kullandırdığı krediler de mevcuttur. İhtiyacınıza doğru bir şekilde karar vererek size en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

Sadece bayram ihtiyaçlarınız çektiğiniz kredinin vadesini uzun tutarsanız bu durum hem daha çok faiz ödemenize sebep olacak hem de sizi çok fazla yoracaktır. Bu nedenle bu tarz dönemlik kredilerde vadeyi çok yüksek tutmamaya çalışmalısınız. Bu konuda en doğru seçeneği maaş aldığınız banka size sunacaktır. Bu nedenle maaşı hangi bankadan alıyorsanız o banka ile iletişime geçmeniz sağlıklı olacaktır.

Ertelemeli Bayram Kredisi Veren Bankalar

ING Bank: Ing Bank müşterilerine, 3 ay ertelemeli bayram kredisi fırsatı sunuyor. Bankanın faiz oranı yüzde 2,09…

QNB Finansbank: Bu yılda ertelemeli bayram kredisi ile yüzleri güldüren Finansbank, 60 aya kadar vadeli, 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlıyor. Faiz oranı ise sadece yüzde 1,79…

Akbank: Ertelemeli bayram kredisi sunan bir diğer banka ise Akbank… 92 güne kadar ertelemeli ve yüzde 2,60 faiz oranından bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Alternatif Bank: Alternatif Bank, müşterisi olan ya da olmayan herkese 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor. Bankanın faiz oranları da sadece yüzde 2.05…