ING Bank E-Turuncu Vadeli Mevduat Faizleri 2019 senesinde de yüzünüzü güldürecek ve paranıza değer katacak cinsten faiz oranları içeriyor. %23.25’e varan mevduat hesap faizi elde edebilmek için paranızı 2019’da ING Bank E-Turuncu hesaplarda değerlendirmeniz gerekiyor. Böylece cebinizi düşünecek ve yüksek yatırımlar ile yüksek faiz oranları elde etmeyi başaracaksınız.

ING Bank E-Turuncu Vadesi Kaç Günlük?

1 yıl boyunca yüksek faiz ile kazanmak istiyorsanız ING Bank E-Turuncu hesap tam size göredir. 1 yıl boyunca faiz işlemeye devam eder ve faiz oranları düşürülmeden paranıza faiz eklemesi yapılmaya devam edilir. Hoş Geldin dönemi için işleyecek olan mevduat hesap faizi 1 yıl boyunca geçerliliğini korumaktadır. Para çektiğinizde ya da ekleme yaptığınızda hesabın vadesi bozulmaz. Faiz kazancı gün sonunda günlük baz alınarak hesabınıza yansıtılır. Böylece aksilikler ile karşılaşmaz güncel olarak hesabınızı ve faizlerinizi takip edersiniz. E-Turuncu ile 1 sene boyunca %23.25 faiz oranı ile para kazanmaya devam edersiniz. Türk Lirasının yanı sıra USD ve EURO ve hatta İngiliz Sterlini cinsinde de yatırım hesabı açabilirsiniz.

ING Bank E-Turuncu Faiz Hesaplama

ING Bank E-Turuncu hesabınıza ne kadar yatırım yapar ve ne kadar vade beklerseniz %kaç oranında faiz oranı ve anaparanıza toplamda ne kadar ekleneceğini hesap edebilirsiniz. Hesaplama yapmak için örnek E-Turuncu faiz hesaplama tablolarını inceleyebilirsiniz. 150.000 TL yatırırsanız %21 faiz oranı işler ve 90 günlük vade ile paranız vade sonunda toplam 156.912 TL olur.

ING BANK 150.000 TL E-Turuncu Hesap Faiz Getirisi Hesaplanması

ING Bank E-Turuncu Vadeli Mevduat Hesap Faizleri

ING Bank E-Turuncu vadeli mevduat hesap faizleri yatırılacak tutara ve vade sayısına göre faiz işlemeyi esas almaktadır. Yatırım üst limiti 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir. 1.000.000 TL vadeli mevduat hesabı oluşturanlar %23.25 oranında faiz geliri elde eder. Farklı yatırımlar için ortalama %20 ile %22 arasında faiz geliri hesap edilmesi beklenmektedir.