Kefilsiz Kredi Veren Bankalar nedir?

Kefilsiz kredi veren bankalar, kredi paketinin onaylanması esnasında kefil şartı gerektirmeyen bankaları işaret eder. Kefil istemeyen bankalar aracılığı ile kredi almak daha kolaydır. Kredilerin onaylanması sırasında pürüz çıkarmayan, ekstra şartlar gerektirmeyen bankaların listesine ulaşırsınız. Kefilsiz kredi almak sadece şahsınızı bağlayan bir olay olur. Aksi halde kefil aramak, bulmak ve kefilin de kabul edilmesini sağlamak gibi zorlu süreçlerden geçerek kredi alabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankalar kullanın ve tüm bu işlemleri göz ardı etme şansını yakalayın.

Finansbank Kefilsiz Kredi

Kefilsiz kredi alabilmeniz için Finansbankı tercih edebilirsiniz. 1.000 TL ile 50.000 TL arasında ihtiyaç kredisi ya da taşıt kredisi çekebilmeniz için kefil şartı ile karşılaşmazsınız. Finansbank kefilsiz kredi kullanabilirsiniz ve uzun vadede ödeme seçenekleri avantajından faydalanabilirsiniz. Finansbank vadesiz hesap müşterisi iseniz krediniz kefilsiz olarak onaylandığında hesabınıza aktarılır. Aksi halde şubeye giderek hesap oluşturmanız gerekir. Ancak bu şekilde krediyi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kefilsiz Kredi

Ziraat Bankası özellikle çiftçi ve kobiler için kefilsiz olarak kredi veren bankaların başında gelir. 2018 sonlarına doğru yaklaşırken en cazip faiz oranları ile kredi veren bankanın Ziraat Bankası olduğu söylenebilir. Kefilsiz kredi veren Ziraat Bankası aracılığı ile Çiftçi kredisi, Ticari kredi, Bireysel ihtiyaç kredisi, Konut kredisi gibi çeşitli paketlere başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat internet sayfası, mobil uygulaması veya telefon bankacılığı ile kefilsiz krediler hakkında başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.

ING Bank Kefilsiz Kredi

ING Bank çeşitli kredi paketlerine kefil şartı olmadan başvuruları kabul etmektedir. Kredim Sonsuz, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Destek Hesap olarak açılan kredi paketlerine kefilsiz olarak başvuru yapabilirsiniz. Kredi sicilinizde herhangi bir bozukluk bulunmuyorsa kefilsiz olarak kredileriniz ING Bank tarafından onaylanacaktır. Başvurular internet sitesi, mobil şubeler ve ING Bank şubeleri kanalı ile yapılabilmektedir.

Aktif Bank Kefilsiz Kredi

Hesapta para kalmadıysa dert etmeyin. Kefilsiz kredi paketlerine başvurabileceğiniz gibi destek hesabına da başvurabilirsiniz. Aktif Bank destek hesabı bir nevi kefilsiz şartsız kredi çekmek gibidir. Nakit çekimine ve alışverişe imkan veren destek hesabı başvurunuzu yaparak kredi kullanabilirsiniz. Fatura ödeme, Tl yükleme, Kart ile online alışveriş gibi ekstra seçeneklerde de destek hesabı limitinizi devreye sokabilirsiniz. Aktif Bank kefilsiz kredi için bu kanalı tercih edebilirsiniz.

İş Bankası Kefilsiz Anında Kredi

Türkiye İş Bankası en güncel kredi paketi olan Anında Kredi için kolları sıvadı. Hemen nakit ihtiyaçlarınızı gidermek adına ihtiyaç kredisi türü olan anında krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Bankası kefilsiz kredi vermek için anında kredi paketini müşterilerine sundu. Kefil şartı olmadan anında onaylı kredi paketinden faydalanabilirsiniz. İşCep ve internet sitesi üzerinden anında krediye kefil şartı olmadan başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.