Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri 2019 YENİ başlığımızda kredi kartından nasıl nakit çekebileceğiniz yönünde bilgiler verilmektedir. Acil nakit problemini çözmek isteyen ve kredi kullanamayan ancak kredi kartı sahibi olanlar için geçerli birkaç yöntem denemekte fayda vardır. Kredi kullanmak istemeyen veya kredi onaylanmayan kullanıcılar için ve aynı zamanda kredi kartı sahipleri için denenebilecek yöntemler içermektedir. Nakit ihtiyaçlarınızı giderir ve acil para problemlerinizi çözersiniz.

Kredi Kartını Nakite Nasıl Çevirebiliriz?

Kuyumcular
Kuyumcular altın alıp satma işlemini gerçekleştirirler. Kredi kartından nakit teklifinizi kabul etmezler. Bu yüzden bu teklif ile kuyumculara gitmeniz saçma olacaktır. Bunun yerine kredi kartı ile altın satan kuyumcuları bulmanız gerekmektedir. Bu arayışınız nihayete erdiğinde kuyumcudan kredi kartınız ile altın satın almış olursunuz. Farklı bir kuyumcuya ya da yine satın aldığınız kuyumcuya altını nakit olarak satmayı teklif eder ve güncel altın fiyatından satışı gerçekleştirirsiniz. Böylece kredi kartınız ile nakit para elde etmiş olmanız sağlanacaktır.

Bitcoin ve diğer kripto paralar
Bitcoin ünlü bir kripto yani sanal para sistemidir. Buna benzer birçok kripto para sistemi kullanılmakta ve güncelliğini ve popülerliğini sürdürmektedir. Kripto paraları satın alırken kredi kartınızı kullanamazsınız. Fakat bazı aracılar ve komisyoncular kredi kartı ile kripto para satışı gerçekleştirirler. Böylece kripto para alıp satarak kredi kartınızdaki kullanılabilir limiti nakite çevirmiş olursunuz. 2019 yılı itibari ile en güncel kredi kartı nakite çevirme yöntemi kripto para olarak bilinmektedir.