N Kolay Bono Nedir

N Kolay Bono Aktif Bank tarafından faaliyete geçirilen günlük kazanç sistemidir. Parasını katlamak isteyenler için düşünülmüştür. Aktif Bank ürünü olarak faiz oranlarını yükselten ve yatırımcılarını bekleyen bu sistemde online olarak yatırım yapılacak tutar ile alınacak günlük kazanç hesaplaması yapılabilmektedir. N Kolay Bono yatırımcıları için esas olan ilkeler şunlardır;
Vade beklemek yok,
Masraf yok,
Yüksek faiz var,
Günlük kazanç var.

N Kolay Bono

N Kolay Bono %28 Faiz

N Kolay yatırımcıları %28 faiz oranı ile vadeli hesap açabilirler. Vade sayısı ise 1 güne kadar düşürülmüştür. Yani günlük faiz işletmeye yönelik yatırımlarınızı da bu ürün ile yapabilmektesiniz. İnternet şubesi aracılığı ile basitçe işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gitmeden, masraf ödemeden, günlük yatırımlar ve kazançlar elde edebileceğiniz bir sistemdir. Vadeli olarak yatıracağınız tutar vade tarihi sona erdiğinde vadesiz hesabınıza aktarılabilir ve herhangi bir bankamatik aracılığı ile çekilebilir. “Günlük Yüksek Faizle Paranızı Değerlendirelim” sloganı ile yola çıkan Aktif Bank, N Kolay Bono ile bu sistemi hayata geçirmiştir.

N Kolay Bono Günlük Kazanç

N Kolay Bono sayfasını ziyaret ettiğinizde iki seçenek ile karşılaşıyorsunuz. “Kazanmaya Başla” “Kazancını Hesapla” seçenekleri sizin için sitede hazırdır. Aktif Bank N Kolay Bono sayfasında günlük kazanç hesaplaması yaptıktan sonra “Kazanmaya Başla” diyerek kayıt oluşturabilirsiniz. Ad Soyad, TC, Telefon gibi bilgilerin girişi tamamlandıktan sonra kayıt için ilerlersiniz. Aktif Bank vadeli hesabınız N Kolay Bono oluşturulmuş olur. Böylece günlük kazanç sisteminin bir üyesi olarak Aktif Bank müşterisi olursunuz.

“7 Ekim 2016 tarihi itibarıyla yürürlüğe giren Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma ve Açık Rıza Metni ve Muvafakatnamesi’ni okudum, onaylıyorum.” seçeneğini işaretlediğinizde kayıt işlemine izin verilir. Ayrıca Aktif Bank N Kolay Bono dışında haberler ve hizmetlerden faydalanıp bu doğrultuda bilgi akışı için sizden izin istenmektedir. Dilerseniz bu seçeneği de onaylayabilirsiniz.

N Kolay Bono Kazanç Hesaplama

N Kolay Bono kazanç hesaplamada günlük veya istenilen gün kadar vadede kazanç hesaplaması yapılabiliyor. Yatırım yapmak için 200 TL alt limit belirlenmiştir. En fazla faize verilebilecek tutar ise 750.000 TL olarak belirlenmiştir. “Yatırmak İstediğiniz Tutar” ve “Parayı Tutmak İstediğiniz Gün Sayısı” seçenekleri size sunuluyor. 1 Gün ile 365 Gün arasında herhangi bir gün sayısı belirlenebiliyor. Faiz işlemesi seçilen güne göre ve yatırılacak olan tutara göre değişiyor. Detaylı olarak kazanılacak tutarın hesaplanması bu bilgi girişinden sonra sağlanıyor.

5.000 TL Para Yatırarak Kazanç Hesaplama

5.000 TL tutarında bir yatırım yapmak istiyorsanız 30 günlük bir para tutma ideal olacaktır. 1 ay sonunda 5.000 TL ile N Kolay Bono üzerinden 103.56 TL kazanabilirsiniz. Kazanılacak olan tutar gün sayısı uzadıkça artış gösterecektir.

5.000 TL N Kolay Bono

10.000 TL Para Yatırarak Kazanç Hesaplama

10.000 TL ile N Kolay Bono hesabı açarsanız 1 ay sonunda yani 30 gün vadede bekletmeniz durumunda 207.12 TL kazanç elde edersiniz. 1 aydan daha düşük yatırımlar için 10.000 TL ile kazanç elde etmek zordur. Düşük rakamlar ile karşılaşılır.

10.000 TL N Kolay Bono

100.000 TL N Kolay Bono Yatırımı ile Günlük Kazanç

100.000 TL Aktif Bank N Kolay Bono hesabı açılırsa günlük kazanç elde etmeye başlarsınız. Kayda değer bir günlük kazanç veren Bono hesabı 100.000 TL ile anlamlı hale gelecektir. Vade sayısını 30 güne çıkartırsanız bu kazanç fazlasıyla tatmin olacağınız rakama yükselecektir. 100.000 TL N Kolay Bono günlük kazanılacak tutar 69.04 TL’dir. Günlük tam 69 TL kazanmak için 100.000 TL ile başlangıç yapabilirsiniz.

100.000 TL N Kolay Bono Günlük Kazanç
100.000 TL ile 1 ayda yani tam 30 günde kazanabileceğiniz tutar ise 2.071 TL oluyor. Parayı 30 gün hesapta tuttuğunuz sürece bu kazanç hakkına sahip oluyorsunuz. 100.000 TL karşılığında bir ev alınamayacağı ancak bazı apart bölgelerinde küçük bir apart alınabileceği ve bu apart aracılığı ile en fazla 750 – 800 TL gelir elde edilebileceği yorumları da yapılıyor. Bakınız online olarak hesaplanan 100.000 TL ile 30 günde elde edilecek para.

100.000 TL Aktif Bank N kolay bono hesabı

200.000 TL ile Günlük Kazanç Hesaplama

200.000 TL ile N Kolay Bono hesabı oluşturanların günlük ne kadar kazanca sahip olacağına bir bakalım… 1 günün tamamlanmasının ardından 200.000 TL ile tam 138 TL günlük kazanç hesaba ekleniyor.

200.000 TL N Kolay Bono Günlük Kazanç

500.000 TL ile Günlük Kazanç Hesaplama

500.000 TL gibi ciddi bir yatırımınız olacaksa günlük elde edilecek kazanç tutarı da artıyor. 1 günde birçok insanın kazanmadığı para kadar faiz elde etmiş oluyorsunuz. 500.000 TL N Kolay Bono hesabı oluşturulduğunda günlük kazanç tam 345 TL oluyor. Bu da aylık hesaba vurulduğunda ayda 10.350 TL gibi rakama ulaşılıyor. Ciddi anlamda bir gelir kapısı olarak paranızı değerlendirebiliyorsunuz.

500.000 TL N Kolay Bono Günlük Kazanç

600.000 TL ile Günlük Kazanç Hesaplama

Yatırılmak istenen tutarı 600.000 TL’ye çıkardığınız takdirde 1 gün faiz ile elde edilecek tutar 614.25 TL oluyor. Günlük 600 liradan daha fazlasını kazanmak için 600.000 TL ile N Kolay Bono hesabı oluşturmanız gerekiyor. Nakde dönüştüreceğiniz bir yatırımınız varsa ya da sıcak paranız varsa N Kolay Bono ile bu şekilde değerlendirebiliyorsunuz. Ciddi anlamda yatırımlar ve ciddi gelirler elde etmek için Aktif Bank ürünü olan N Kolay Bono’dan faydalanabileceğinizi unutmayın.

600.000 TL N Kolay Bono Günlük Kazanç

N Kolay Bono Hesabı Nasıl Oluşturulur?

5 Dakikada N Kolay Bono hesabı oluşturmanız mümkündür. Aktif Bank N Kolay Bono için oluşturduğu sayfasında video anlatıma yer vermektedir. Hesabını oluşturmakta zorlanan kişiler bu video anlatımından istifade edebilirler. “N Kolay ile Sen de Kolay Kazan” diyen Aktif Bank 3 aşamada Bono hesabı açmanıza izin vermektedir. Form doldurarak işlemleri başlatabilirsiniz. Forma ulaşmak için “Kazanmaya Başla” demeniz yeterlidir. Form doldurma işleminden sonra para aktarımı gerçekleşmelidir. Oluşturduğunuz N Kolay Bono hesabınıza ne kadar para yatıracağınızı belirleyin ve paranın transferini gerçekleştirin. Para transferi başarıyla gerçekleşmiş ise İnternet Şubesi üzerinden paranızı takip edebilir ve artık kazanmaya başlayabilirsiniz. Paranızın ne kadar süre boyunca Bono hesabınızda bulunmasını ve faiz almasını istiyorsanız o doğrultuda seçimler yapmalısınız.

N Kolay Bono Hesap Oluşturma

N Kolay Bono İnternet Şubesi

Bono hesabınızın oluşturulmasının ardından sizin eşliğinizde hazırlanan bilgiler ile internet şubesine giriş yapabilirsiniz. İnternet şubesinin açılması için şu url adresini de kullanabilirsiniz; https://online.aktifbank.com.tr/default.aspx Aktif Bank N kolay bono %28 faiz günlük kazanç sistemi internet şubesi ile takip edilebilmekte ve diğer tüm işlemler için de internet şubesi yeterli olabilmektedir. Şubeye gitmeden internet üzerinden tüm para trafiğinizi ve günlük kazanç tablonuzu yönetebilirsiniz.

N Kolay Bono ve Mevduat Vadeli Hesap Karşılaştırması

Aktif Bank N Kolay ile günlük para kazanma sistemini devreye sokmuştur. Vadeli Mevduat hesaplar ile kıyaslama imkanı vermiş ve N Kolay ile kazanmanın ve işlemlerin daha kolay olduğunu savunmuştur. Bankaların faiz oranlarının değişebileceğini, paranızın değerini kazanamama ihtimalini, işlem ücreti alabileceklerini belirtmiştir. N Kolay Bono’da ise bunların hiç birisine yer olmadığını belirtmiştir. Faiz oranı değişmez. Bankacılık işlemleri de ücretsiz olarak gerçekleşir bilgileri sayfada yer almıştır. Hesap işletim ücretine de dikkat çekmiştir. N Kolay Bono hesap işletim ücretini “Yok” olarak belirtmiştir.

Aktif Bank N Kolay Bono ile Günlük Kazançlar Elde Etmeye Hazır mısınız?

Edindiğiniz tüm bilgilerden sonra günlük kazanç elde etmek için hazır olacaksınız. Bu sisteme dair aklınızda en küçük bir soru işareti kalmayacak. Nasıl hesap açılacağından, nasıl faiz alınacağından ve nasıl paranızı kullanabileceğinizden bahsediyoruz. %28 faiz günlük kazanç sistemi hakkında her şeyi baştan sona öğrenerek işlemlerinizi yapmanızın önü açılıyor.

N Kolay Bono Nedir? Özellikleri Neleri Kapsar?

Bono vadesi boyunca yüksek faiz işleten bir hizmettir. Aktif Bank ürünüdür. Paranızı değerlendirebilmeniz özelliği ile faaliyete geçirilmiştir. Vadeyi bozdurmanız halinde ana paranızın yanı sıra bozulma tarihine kadar işleyen faiz tutarını da ekleyerek alabilirsiniz.

N Kolay Avantajları Neler?

  • Havale ve EFT için işlem ücreti ödenmez.
  • Vadenin sona erme gün sayısını bekleme zorunluluğu olmaz.
  • İstenilen zamanda vade sona erdirilir.
  • Faiz işlenen günler için vade bozumunda da paranızı alırsınız.

Vadeli Mevduat ile N Kolay Bono Farklı mıdır?

Çeşitli bankalarda açılan hesaplarda Vadeli mevduat zamanı bitmeden bozulursa bir ihlal sayılır ve faiz alamayabilirsiniz. N Kolay Bono ise buna izin vermez ve bu yönüyle diğer bankalarda açılacak olan vadeli mevduat hesaplarından ayrılır. İhtiyacınız olduğu zamanlarda paranızı çekersiniz. Vadeli Mevduat hesaplarda olduğu gibi faiz işleyen günler bundan etkilenmez.

N Kolay Bono Kimler Açabilir?

18 yaşını dolduran her vatandaş hesabını oluşturarak kullanmaya başlayabilir. Türkiye’de resmi kaydı olan ticari firmalar da kurumsal hesaplar oluşturarak N Kolay Bono kullanabilirler.

N Kolay Bono Gün Sayısı ve Faiz Oranları

Gün sayısı ve yatırılan tutar ne kadar olursa olsun, N Kolay Bono’da aynı faiz oranları ile işlem görülür. Yani düşük yatırımcılar düşük faiz almadıkları için N Kolay Bono hesabını rahatlıkla oluşturabilirler. 200 TL ile başlayabilirsiniz.

N Kolay Bono Oluşturmak Ücretsiz mi?

Hesap oluşturmak için herhangi bir ücret ödenmez. Hatta hesap oluştuktan sonra bugüne kadar ödemiş olduğunuz havale ve eft işlemleri için de artık ücret ödemezsiniz. Bono hesabını oluşturan herkes ücretsiz olarak havale ve eft yapabilmektedir. Hesap ücreti ödenmeksizin hesap oluşturulabilir.