Öğretmenler Günü Kredisi 24 Kasım

24 Kasım Öğretmen Günü yaklaşırken sizler de bu güne özel kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Öğretmenin en büyük destekçisi olan kredi paketleri uygun faiz oranları ile hediye niteliğinde sunulmaktadır. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kredisi veren bankalar ise sayısını hızla arttırmaktadır. Krediler acil nakit ihtiyaçları ya da çeşitli yatırımlar için kullanılabilir. Uygun faiz ile geri ödenecek olması en büyük avantajı olacaktır.

Öğretmenler Günü Kredisi Veren Bankalar

Öğretmenlere özel olarak özel bir günde verilen krediler için başlıca banka isimleri gözümüze çarpıyor. Halk Bankası, Garanti Bankası, QNB Finans, TEB başlıca kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bu bankalar üzerinden yapılacak olan başvurular için öğretmenler günü kredisi almanız mümkündür. Daha önce sicilinizde herhangi bir bozukluğa yer vermediyseniz ve ödemelerinizi geciktirmediyseniz kredinizin onaylanma ihtimali çok yüksektir. Emekli olan öğretmenler de bu kredi türüne başvuruda bulunabilirler.

Ziraat Bankası Öğretmen Günü Kredisi

Ayda 1.337 TL taksit tutarı ile geri ödeyebileceğiniz şekilde 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 12 – 24 – 36 ay vade seçenekleri geri ödeme için tercih edebileceğiniz vade seçenekleridir. 10.000 TL ya da 20.000 TL olarak da kredi kullanabilirsiniz. Kullanılacak en yüksek tutar 30.000 TL olarak ve geri ödeme en fazla vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Cazip faiz oranları ile kredi kullanabileceğiniz Ziraat Bankası Öğretmenler Gününe özel kredi ile de hizmet vermektedir.

Halk Bankası Öğretmenler Günü Kredisi

Halk Bankası kredisinden faydalanmanız durumunda aylık ödemeniz gereken tutar 1.401 TL olacaktır. Yine 30.000 TL üzerinden işle gerçekleştirebilirsiniz. Toplam 36 ay vade ile ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde karşınıza çıkacak olan geri ödeme tutarı 50.436 TL olacaktır. Ziraat Bankası öğretmenler günü kredisinden sonra en cazip faiz oranları ile Halk Bankası tercih edilebilir. Ziraat Bankası ile daha önce problem yaşayan ve ödeme geciktiren kişiler Halk Bankası cazip faiz oranları ile öğretmenler günü kredisine başvuruda bulunabilirler.

QNB FinansBank Öğretmenler Günü Kredisi

QBN Finans öğretmenler günü kredisi paketi ile kapılarını açmıştır. Öğretmenler bu banka aracılığı ile 20.000 TL kredi kullanabilirler. 20.000 TL kredi çekildiğinde 36 ay ödeme vadesi devreye girer. Bu durumda aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 947.50 TL olacaktır. 12 ay ya da 24 ay gibi vade seçeneklerini kısaltarak ödenecek faiz oranı da düşürülebilmektedir.