Papara Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Para yatırma ve çekme işlemlerinde kullanabileceğiniz basit ve hızlı işlem yapabilme olanağı veren aracı kurumlardan biri olan Papara, haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet veren bir aracı kurumdur. Site üzerinde para yatırabilir veya para çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Papara para çekme ve yatırma limitleri olarak iki farklı seçeneği üyelerine sunuyor.

Papara sitesine üye olduktan sonra hesabınız onaylı hesap statüsüne geçer ve bu şekilde 50.000 TL tutarına kadar para çekim yatırım işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Papara Card başvurusu yapabilirsiniz. Papara para çekme ve yatırma limitleri arasında yer alan diğer seçenek ise sözleşmeli hesaplardır. 250.000 TL’ye kadar para yatırma ve çekme, ATM ile para çekimi ve limitsiz Papara Card kullanımı sözleşmeli hesapların kullanabildiği avantajlardır.

Papara Mobil Uygulama

Papara firmasına ait ve hem Android hem de iOS telefonlarda kullanılabilen mobil uygulaması bulunuyor. Mobil uygulama sayesinde kısa zamanda sahip olduğunuz, Papara para çekme ve yatırma limitleri kadar işlemleri yapabilirsiniz. Firmanın sahip olduğu web sitesinde yapabileceğiniz tüm işlemleri, Papara mobil uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz.

Papara Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Papara Para Yatırma İşlemi

Papara para çekme ve yatırma limitleri ile sahip olduğunuz limitlerde işlemleri günün her saatinde yapabilirsiniz. Papara gerek para yatırma işlemleri gerekse para çekim işlemlerinde her gün işlem yapabileceğiniz bir platformdur. Resmi tatil ve hafta sonlarında da işlem yapma imkanı bulunuyor.

Papara’nın en büyük özelliklerinden biri ise nereyse tüm bankalarla anlaşmalı olmasıdır. Papara sitesine para işlemi yaptıktan sonra hesabınız onaylı hesaba geçecek ve 50.000 TL’lik para transfer işlemlerinizi yapabileceksiniz. Firmadan talep etmeniz üzere size gönderilecek olan sözleşme ile para çekme ve yatırma limitlerinizi 250.000 TL’ye kadar yükselterek Papara Card sahibi de olabilirsiniz. Papara Card ile tüm bankaların ATM’lerinden para çekimleri yapabilirsiniz.

Papara Üyelik İşlemleri

Papara sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak para yatırma, çekme işlemleri yapabilmeniz için siteye üye olmanız gerekiyor. Üyelik işlemleri ise oldukça basit ve sadedir. Dilerseniz Facebook adresiniz ile de siteye üye olma işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işlemlerinin ardından para yatırma sayfasından sisteme para yatırabilir ve transfer etmek istediğiniz platforma para transferinizi yapabilirsiniz.