SMS ile Kredi 2019 senesinde de hizmet veren bankaların varlığı devam ediyor. Kolayca kredi başvurusu yapabilmek ve onayını öğrenebilmek için sms ile kredi seçeneklerini incelemeye alın. Uygun bulunan bankaya verilen bilgiler doğrultusunda sms göndererek kredi başvurunuzu tamamlayın ve kredi kullanma şansını elde edin. Şekerbank, Denizbank ve Fibabanka başlıca sms ile kredi başvurusu yapabileceğiniz ve kredi alabileceğiniz bankaların arasında yer almaktadır.

Şekerbank Sms ile Kredi 2019

Şekerbank üzerinden kredi alacak olanlar için öncelikle 3-36 ay arasında vade şansı olduğu bilgisi verilmelidir. Kredi tahsis ücreti 500 TL olarak hesap edilir. 100.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. %2.49 faiz oranı ile geri ödeme planı oluşturulmaktadır.
Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numarası yazıp 1953’e sms göndererek Şekerbank kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Sms ile ön onay almanız durumunda size sonuç bildirildikten sonra şubelere gitmeniz gerekebilir.

Denizbank Sms ile Kredi 2019

İhtiyaçlarınız için Denizbank – Cebimde Kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yaparak sonucu da cebinizde görüntüler ve uygun bulunması halinde kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapabilmek için Denizbank 5 dakikada sonucu cebinize iletecektir.
Kredim yaz boşluk bırak T.C Kimlik No yaz ve 3280’e sms olarak gönder! 5 dakika içinde Denizbank sonucu cebine iletsin…

Fibabanka Sms ile Kredi 2019

Fibabanka sms ile kredi başvurularında en yüksek limit olarak 20.000 TL kullandırmaktadır. Krediye başvurmak için herhangi bir kelimeye yer vermeden sadece T.C. Kimlik numaranızı yazıp 3422’ye sms gönderebilirsiniz. Onay almanız durumunda %2.89 faiz oranı ile ihtiyaç kredinizi kullanabilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz. SMS ile kredi 2019 seçenekleri arasında en hızlı cevap alabileceğiniz bir diğer banka da Fibabanka olarak karşımıza çıkmaktadır.