TEB ile ihtiyaç kredisi çekmek 2019 yılında çok kolay ve avantajlı bir hale geldi. TEB kullanan vatandaşlar bu bankanın sunmuş olduğu 36 aylık kredi paketlerinden faydalanmak için başvurularını sırasıyla yapmaya başladılar. 36 aya varan taksit seçenekleri ile kredi çekmek için ihtiyaç kredisi 2019 avantajından faydalanabilir ve acil olan para ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Acil nakit para için TEB ihtiyaç kredisi 2019 seçeneği en avantajlı kredi seçeneğiniz olmayı başaracaktır.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu Gerekli Evraklar

TEB İhtiyaç kredisinden faydalanmak için yapılacak olan başvurularda bazı belge ve evraklara ihtiyacınız olacaktır. Gelir belgesi ya da Maaş bordrosu ihtiyaç kredisi için öncelikli olarak ihtiyacınız olan evraktır. Gerekli olan en önemli bir diğer belge de Nüfus Cüzdanı ya da aslı gibidir olarak onaylanan fotokopi alternatifidir. Serbest meslek yapan kişiler ise son 3 yıllık bilanço, vergi levhası bilgilerini ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

TEB İhtiyaç Kredisi 24 Saatte Hesabınızda!

TEB ihtiyaç kredisi başvurunuz olumlu olarak karşılandığında yani kredi başvurunuz onaylandığında bahsi geçen kredi miktarı 24 saat içinde TEB hesabınıza yansıtılmaktadır. Banka hesabınıza yansıtılan ihtiyaç kredisi tutarını ister TEB şubelerinden ister TEB internet aracılığı ile kullanmaya ve değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Faizleri 2019

TEB İhtiyaç kredisi faizleri 2019 yılında en başarılı ve en uygun kredi seçenekleri arasında yerini almaktadır. TEB %1.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu faiz oranı işlet sahibi ya da alınacak olan miktara göre değişiklik gösterebilir. TEB banka politikaları gereği ilerleyen dönemlerde faizler ve geri ödemede yapacağı değişiklikleri gizli tutmakta olduğu bilgisini de resmi internet sitesinde paylaşmıştır. %1.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi alabilmek için TEB internet, TEB mobil şube ya da TEB şubelerini ziyaret edebilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.