Yapıkredi Pos

YapıKredi Bankası kullanıcı odaklı bir girişim içerisinde yer alarak alışveriş seçenekleri arasında kendini gösteren pos cihazlarına dair hizmetlerini sağlamıştır. Kolay, hızlı ve güvenilir olmasından kaynaklı olarak da Yapı Kredi Pos cihazı seçenekleri aktif olarak tercih edilmektedir. Bireysel ya da kurumsal bir biçimde verilecek olan pos cihazları bu yüzden de kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda da sanal pos biçiminde de sağlanarak e-ticaret siteleri odaklı bir hizmeti de ortaya koyabilmektedir.
YapıKredi Bankası içerisinde de sağlanan pos hizmetleri kolaylıkla başvurulan ve kısa süre içerisinde de sağlanan bir faaliyet olarak değerlendirilmektedir. Bu işlem esnasında var olan iş yerine dair bilgilerin yanı sıra aynı zamanda da pos talebinde bulunan kişiye ait verileri de içerebilecek bir girişimde de bulunulmak durumunda hareket edilmektedir. Aynı zamanda da ne şekilde bir pos cihazının isteneceği biçimde de gerçekleşebilmektedir.

Yapıkredi Pos Güvenli Alışveriş

YapıKredi Bankası ile pos hizmetleri dahilinde çalışmak isteyecek olan kişilerin güvenli bir alışveriş hizmetini sağlamaları konusunda da elverişli şartları ortaya koymaktadır. Pos hizmetlerine başvuracak olan kişilerin istekleri dahilinde yazar kasa pos, kablosuz pos ya da temassız pos cihazlarını elde etmeleri de YapıKredi Bankası tarafından ortaya konulan bir faaliyet olarak gerçekleşecektir. Tamamen güvenli ve güvenilir bir işletme desteği olarak bilinen pos cihazları aynı zamanda da kolay bir biçimde hesap çıkarma konusunda da yeterlidir.

Yapıkredi Pos Komisyonları

Komisyonsuz olarak verilen Yapıkredi pos için aylık standart ücretler belirlenmiştir.
1.500 TL ciro için: aylık 60 TL
3.000 TL ciro için: aylık 80 TL
5.000 TL ciro için: aylık 120 TL
20.000 TL ciro için: aylık 440 TL

Pos komisyon oranları ve aylık ödenmesi gereken pos ücretleri bu şekildedir. Günlük ciroya göre aylık standart ücret ödemesi yapılmaktadır. World özellikli aylık ödemeler ise daha yüksektir. World paket aylık pos ödemeleri şu şekildedir;
1.500 TL ciro World özellikli: 85 TL
3.000 TL ciro World özellikli: 120 TL
5.000 TL ciro World özellikli: 190 TL
20.000 TL ciro World özellikli: 695 TL