Ziraat Bankası Pos Cihazı Komisyon Oranları

Ziraat Bankası pos cihazlarında komisyon düzeyinde indirim kampanyası sunması sayesinde artık birçok işletme tarafından Ziraat Bankası poz cihazı tercih ediliyor. Kredi kartı ve bankamatik kartını artık tek bir kart üzerinden toplama duyurusunda bulunan Ziraat Bankası komisyon düzeylerinde de gerçekleştirdiği indirimler ile iş yerleri açısından avantaj sunuyor. Komisyon düzeylerinin indirilmesi ile birlikte iş yerleri ekonomik yönden daha rahat bir nefes alabilecektir.

2019 Ziraat Bankası Pos Komisyonu Oranları

Bankamatik kartları ve kredi kartları en çok tercih edilen finans araçları arasında yer alıyor. Nakit ödeme gerçekleştirilmemesi durumunda pos cihazları üzerinden kredi kartı ve bankamatik kartı ile ödeme yapılabiliyor.

Ziraat Bankası pos cihazı komisyon oranları düşürülmesi ile birlikte yüksek pos cihazı oranlarından bıkan kullanıcılara umut ışığı oldu. Ziraat Bankası pos cihazı komisyon düzeyleri düşürülmesi ile birlikte birçok işletme tarafından Ziraat Bankası şubesi üzerinden pos cihazı başvurusu yapıldı. Ziraat Bankası kayıtlı iş yeri kredi kartı komisyon oranını %0.85’e ve banka kartlarında ise %0 oranına düşürdüğünü duyurdu.

Ziraat Bankası Pos Cihazı Komisyon Oranları

2019 Ziraat Bankası Pos Destek Kanalı

2019 Ziraat Bankası pos cihazı komisyon oranları hakkında bilgi, pos cihazı kullanımı ve arızalanması gibi durumlar için 0850 202 35 00 numaralı pos destek kanalı üzerinden iletişime geçerek detaylı olarak ön bilgi talep edebilirsiniz. 7/24 kesintisiz bir şekilde pos destek kanalı ile iletişim kurabilir ve iş yerinizde kullanmış olduğunuz pos cihazınız için rulo talebinde bulunabilir ve pos cihazı hakkında gerçekleştirilen kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

2019 Ziraat Bankası Pos Cihazı Başvurusu

Ziraat Bankası pos cihazı komisyon oranları düşürülmesi sebebiyle iş yeriniz için Ziraat Bankası pos cihazı başvurusunda bulunabilirsiniz. En yakın Ziraat Bankası şubesine başvuru yaparak pos cihazı talebinde bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası pos cihazı sayesinde Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen yepyeni kampanyalar ve taksitlendirme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.